Razem możemy wiele
Start Szkolne tradycje Wycieczki i zielone szkoły
Wycieczki i zielone szkoły PDF Drukuj Email

W trakcie każdego roku szkolnego odbywają się wycieczki ogólnoszkolne całodniowe, a także niezliczona ilość wycieczek, w których biorą udział poszczególne klasy. Odwiedziliśmy już prawie wszystkie ciekawe miejsca w Warszawie i okolicach, nie przeszkadza nam w tym żadna pora roku.

Korzystając z ciepłej i pięknej jesiennej aury robimy nieco dalsze wycieczki – do Kazimierza, Krakowa, Torunia, Dino-parku czy Zofinina, gdzie przyglądamy się rozmaitym zwierzętom. Zimą urządzamy kulig, jeździmy na sankach w przyległym parku. A na wiosnę … tylko marzymy o tym, aby wyjechać! Wtedy najczęściej wybieramy się na klasowe „zielone szkoły”. Ostatnio korzystaliśmy dwukrotnie z gościnności gospodarzy w Goździówce, gdzie oprócz niezwykle serdecznego przyjęcia mogliśmy liczyć na pyszne posiłki i pomoc w organizacji czasu.

  Free joomla 1.5 templates by Lonex.