Razem możemy wiele
Start
Przekaż swój 1% podatku Email

Serdecznie zachęcamy do przekazania nam 1%  podatku na nasza szkołę. W tym roku kwota uzyskana z wpłat będzie przeznaczona na rozwój naszej gazetki szkolnej "Stówki", bez której nie wyobrażamy sobie funkcjonowania placówki :)

Podczas wypełniania formularza PIT należy wpisać nr KRS: 0000270261 oraz cel szczegółowy: SP 123 Czarnieckiego Warszawa 6238.

 
Wiosna w szkole Email

Jak co roku, tak i w tym, do naszej szkoły przyszła wiosna!!! Podczas wspólnej zabawy czekało na nas mnóstwo atrakcji... w kolejnych salach rozwiązywaliśmy zadania, a w Pijalni "Na Zdrowie" mogliśmy sami zrobić i potem wypić pyszny owocowy sok. Tradycyjnie posadziliśmy wiosenne kwiaty.

 
Mamy wybranego Patrona! Email

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż zakończyliśmy wybory na Patrona szkoły. Spośród trzech prezentowanych kandydatów największa liczbę głosów otrzymał Kornel Makuszyński!!! :)

 
Jesteśmy samodzielni! Drukuj Email

Dzisiaj odbyła się pierwsza impreza dla klas młodszych w ramach programu "Droga do samodzielności". Uczniowie z klas 1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b wzięli udział w przygotowanych zabawach i konkurencjach sprawdzających ich umiejętności samoobsługowe. Każdy musiał zaprezentować m.in. chodzenie w parze z kolegą, zakładanie kurtki, odwieszanie jej na swoje miejsce w szatni czy dokładne umycie rąk. Na koniec uczniowie otrzymali "Paszporty samodzielnego ucznia", w których będą zbierać znaczki za zdobyte już umiejętności.

 
"Jak przygoda to tylko w Warszawie..." Email

Za nami kolejna impreza z cyklu "Podróże po Polsce". Tym razem odwiedziliśmy Warszawę. Wszyscy uczniowie zostali zaproszenia do zaaranżowanej na sali gimnastycznej kawiarenki, w której mogli zamówić sobie ciastko i coś do picia. Nie zabrakło oczywiście znanej warszawskiej "Legendy o Złotej Kaczce" oraz warszawskiej polki. Każdy z nas miał możliwość posłuchać piosenek charakterystycznych dla naszej stolicy, a także wziąć udział w pociągu głośno śpiewając: "Konduktorze łaskawy, zabierz nas do Warszawy!"

 
Na konferencji prasowej Email

We wtorek 6 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konferencji prasowej poświęconej najnowszej publikacji p. Izabeli Fornalik "Miłość, dojrzewanie i seks". W książce tej zamieszczone są zdjęcia wybranych uczniów z klas 6b i 7a. Podczas spotkania p. Iza opowiadała o wydanej książce, rozmawiała również z nami na temat dojrzewania, miłości i związków.

 
Bajkowy bal karnawałowy Email

W tym roku nasz bal karnawałowy odbywał się pod hasłem "Ulubieni bohaterowie z bajek". Największą popularnością cieszyła się Elza z "Krainy lodu" oraz "Smerfy". Przyszła chyba cała ich wioska :) Oprócz tego na balu pojawili się m.in.: Spiderman, Domiś, Czerwony Kapturek a także mnóstwo innych, znanych wszystkim, bajkowych postaci. Jak co roku na zakończenie imprezy wybraliśmy króla i królową balu.

 
Janusz Korczak- kolejny kandydat na Patrona Email

"Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat"...- tuż przed feriami poznaliśmy motto ostatniego kandydata na patrona naszej szkoły- Janusza Korczaka. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawych informacji o panie Januszu, razem układaliśmy jego portret oraz rozwiązywaliśmy krzyżówkę. Obejrzeliśmy również "Króla Maciusia Pierwszego".

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 10
Free joomla 1.5 templates by Lonex.